Erzurum yöresine özgü, yoğurt ve yarmayla yapılan çorba bulmacada nedir?

Erzurum yöresine özgü, yoğurt ve yarmayla yapılan çorba“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Erzurum yöresine özgü, yoğurt ve yarmayla yapılan çorba” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Erzurum yöresine özgü, yoğurt ve yarmayla yapılan çorba“ sorusuna cevap olarak “DEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

erzurum yöresine özgü yoğurt ve yarmayla yapılan çorba, erzurum yöresine özgü yoğurt ve yarmayla yapılan çorba açıklaması, bulmaca sözlüğü 'erzurum yöresine özgü yoğurt ve yarmayla yapılan çorba', bulmaca soruları erzurum yöresine özgü yoğurt ve yarmayla yapılan çorba, bulmaca çözümü erzurum yöresine özgü yoğurt ve yarmayla yapılan çorba, erzurum yöresine özgü yoğurt ve yarmayla yapılan çorba nedir, bulmacada erzurum yöresine özgü yoğurt ve yarmayla yapılan çorba, sözlük erzurum yöresine özgü yoğurt ve yarmayla yapılan çorba, sözlükte erzurum yöresine özgü yoğurt ve yarmayla yapılan çorba ne, erzurum yöresine özgü yoğurt ve yarmayla yapılan çorba ne demek, bulmaca erzurum yöresine özgü yoğurt ve yarmayla yapılan çorba, sözlükte erzurum yöresine özgü yoğurt ve yarmayla yapılan çorba, erzurum yöresine özgü yoğurt ve yarmayla yapılan çorba tanımı