Erzurum yöresinde,gövdesi yenilen yada turşu yapılan otsu bir bitki bulmacada nedir?

Erzurum yöresinde,gövdesi yenilen yada turşu yapılan otsu bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Erzurum yöresinde,gövdesi yenilen yada turşu yapılan otsu bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Erzurum yöresinde,gövdesi yenilen yada turşu yapılan otsu bir bitki“ sorusuna cevap olarak “KİMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

erzurum yöresindegövdesi yenilen yada turşu yapılan otsu bir bitki açıklaması, bulmaca erzurum yöresindegövdesi yenilen yada turşu yapılan otsu bir bitki, erzurum yöresindegövdesi yenilen yada turşu yapılan otsu bir bitki nedir, bulmaca sözlüğü 'erzurum yöresindegövdesi yenilen yada turşu yapılan otsu bir bitki', sözlük erzurum yöresindegövdesi yenilen yada turşu yapılan otsu bir bitki, bulmacada erzurum yöresindegövdesi yenilen yada turşu yapılan otsu bir bitki, sözlükte erzurum yöresindegövdesi yenilen yada turşu yapılan otsu bir bitki, bulmaca çözümü erzurum yöresindegövdesi yenilen yada turşu yapılan otsu bir bitki, sözlükte erzurum yöresindegövdesi yenilen yada turşu yapılan otsu bir bitki ne, bulmaca soruları erzurum yöresindegövdesi yenilen yada turşu yapılan otsu bir bitki, erzurum yöresindegövdesi yenilen yada turşu yapılan otsu bir bitki, erzurum yöresindegövdesi yenilen yada turşu yapılan otsu bir bitki tanımı, erzurum yöresindegövdesi yenilen yada turşu yapılan otsu bir bitki ne demek