Erzurum yöresinde,gövdesi yenilen ya da turşu yapılan otsu bir bitki bulmacada nedir?

Erzurum yöresinde,gövdesi yenilen ya da turşu yapılan otsu bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Erzurum yöresinde,gövdesi yenilen ya da turşu yapılan otsu bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Erzurum yöresinde,gövdesi yenilen ya da turşu yapılan otsu bir bitki“ sorusuna cevap olarak “KİMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları erzurum yöresindegövdesi yenilen ya da turşu yapılan otsu bir bitki, bulmaca sözlüğü 'erzurum yöresindegövdesi yenilen ya da turşu yapılan otsu bir bitki', erzurum yöresindegövdesi yenilen ya da turşu yapılan otsu bir bitki nedir, sözlükte erzurum yöresindegövdesi yenilen ya da turşu yapılan otsu bir bitki, erzurum yöresindegövdesi yenilen ya da turşu yapılan otsu bir bitki tanımı, sözlük erzurum yöresindegövdesi yenilen ya da turşu yapılan otsu bir bitki, bulmaca erzurum yöresindegövdesi yenilen ya da turşu yapılan otsu bir bitki, sözlükte erzurum yöresindegövdesi yenilen ya da turşu yapılan otsu bir bitki ne, erzurum yöresindegövdesi yenilen ya da turşu yapılan otsu bir bitki, bulmaca çözümü erzurum yöresindegövdesi yenilen ya da turşu yapılan otsu bir bitki, erzurum yöresindegövdesi yenilen ya da turşu yapılan otsu bir bitki ne demek, bulmacada erzurum yöresindegövdesi yenilen ya da turşu yapılan otsu bir bitki, erzurum yöresindegövdesi yenilen ya da turşu yapılan otsu bir bitki açıklaması