Erzincan yöresine özgü, yoğurt ve yufkayla yapılan bir yemek bulmacada nedir?

Erzincan yöresine özgü, yoğurt ve yufkayla yapılan bir yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Erzincan yöresine özgü, yoğurt ve yufkayla yapılan bir yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Erzincan yöresine özgü, yoğurt ve yufkayla yapılan bir yemek“ sorusuna cevap olarak “İSİRİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

erzincan yöresine özgü yoğurt ve yufkayla yapılan bir yemek, bulmaca soruları erzincan yöresine özgü yoğurt ve yufkayla yapılan bir yemek, bulmacada erzincan yöresine özgü yoğurt ve yufkayla yapılan bir yemek, erzincan yöresine özgü yoğurt ve yufkayla yapılan bir yemek tanımı, sözlük erzincan yöresine özgü yoğurt ve yufkayla yapılan bir yemek, bulmaca çözümü erzincan yöresine özgü yoğurt ve yufkayla yapılan bir yemek, sözlükte erzincan yöresine özgü yoğurt ve yufkayla yapılan bir yemek ne, erzincan yöresine özgü yoğurt ve yufkayla yapılan bir yemek açıklaması, sözlükte erzincan yöresine özgü yoğurt ve yufkayla yapılan bir yemek, bulmaca erzincan yöresine özgü yoğurt ve yufkayla yapılan bir yemek, erzincan yöresine özgü yoğurt ve yufkayla yapılan bir yemek nedir, bulmaca sözlüğü 'erzincan yöresine özgü yoğurt ve yufkayla yapılan bir yemek', erzincan yöresine özgü yoğurt ve yufkayla yapılan bir yemek ne demek