Erzincan Yöresine Özgü, Karaerik De Denilen Üzüm Cinsi bulmacada nedir?

Erzincan Yöresine Özgü, Karaerik De Denilen Üzüm Cinsi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Erzincan Yöresine Özgü, Karaerik De Denilen Üzüm Cinsi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Erzincan Yöresine Özgü, Karaerik De Denilen Üzüm Cinsi“ sorusuna cevap olarak “CİMİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

bulmaca erzincan yöresine özgü karaerik de denilen üzüm cinsi, erzincan yöresine özgü karaerik de denilen üzüm cinsi tanımı, erzincan yöresine özgü karaerik de denilen üzüm cinsi nedir, erzincan yöresine özgü karaerik de denilen üzüm cinsi ne demek, bulmaca sözlüğü 'erzincan yöresine özgü karaerik de denilen üzüm cinsi', bulmaca çözümü erzincan yöresine özgü karaerik de denilen üzüm cinsi, sözlükte erzincan yöresine özgü karaerik de denilen üzüm cinsi, erzincan yöresine özgü karaerik de denilen üzüm cinsi açıklaması, bulmaca soruları erzincan yöresine özgü karaerik de denilen üzüm cinsi, sözlük erzincan yöresine özgü karaerik de denilen üzüm cinsi, bulmacada erzincan yöresine özgü karaerik de denilen üzüm cinsi, sözlükte erzincan yöresine özgü karaerik de denilen üzüm cinsi ne, erzincan yöresine özgü karaerik de denilen üzüm cinsi