Erzincan Ve Tunceli Yöresine Özgü, Sarımsaklı Yoğurtla Yapılan Ve Zerefet De Denilen Bir Tür Hamur Yemeği bulmacada nedir?

Erzincan Ve Tunceli Yöresine Özgü, Sarımsaklı Yoğurtla Yapılan Ve Zerefet De Denilen Bir Tür Hamur Yemeği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Erzincan Ve Tunceli Yöresine Özgü, Sarımsaklı Yoğurtla Yapılan Ve Zerefet De Denilen Bir Tür Hamur Yemeği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Erzincan Ve Tunceli Yöresine Özgü, Sarımsaklı Yoğurtla Yapılan Ve Zerefet De Denilen Bir Tür Hamur Yemeği“ sorusuna cevap olarak “BABUKKO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı16
Harf Sayısı105

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'erzincan ve tunceli yöresine özgü sarımsaklı yoğurtla yapılan ve zerefet de denilen bir tür hamur yemeği', erzincan ve tunceli yöresine özgü sarımsaklı yoğurtla yapılan ve zerefet de denilen bir tür hamur yemeği, sözlük erzincan ve tunceli yöresine özgü sarımsaklı yoğurtla yapılan ve zerefet de denilen bir tür hamur yemeği, bulmacada erzincan ve tunceli yöresine özgü sarımsaklı yoğurtla yapılan ve zerefet de denilen bir tür hamur yemeği, sözlükte erzincan ve tunceli yöresine özgü sarımsaklı yoğurtla yapılan ve zerefet de denilen bir tür hamur yemeği, erzincan ve tunceli yöresine özgü sarımsaklı yoğurtla yapılan ve zerefet de denilen bir tür hamur yemeği tanımı, sözlükte erzincan ve tunceli yöresine özgü sarımsaklı yoğurtla yapılan ve zerefet de denilen bir tür hamur yemeği ne, erzincan ve tunceli yöresine özgü sarımsaklı yoğurtla yapılan ve zerefet de denilen bir tür hamur yemeği nedir, bulmaca erzincan ve tunceli yöresine özgü sarımsaklı yoğurtla yapılan ve zerefet de denilen bir tür hamur yemeği, bulmaca çözümü erzincan ve tunceli yöresine özgü sarımsaklı yoğurtla yapılan ve zerefet de denilen bir tür hamur yemeği, erzincan ve tunceli yöresine özgü sarımsaklı yoğurtla yapılan ve zerefet de denilen bir tür hamur yemeği açıklaması, bulmaca soruları erzincan ve tunceli yöresine özgü sarımsaklı yoğurtla yapılan ve zerefet de denilen bir tür hamur yemeği, erzincan ve tunceli yöresine özgü sarımsaklı yoğurtla yapılan ve zerefet de denilen bir tür hamur yemeği ne demek