Eruca sativa olarak tanımlanan, turpgillerden, yaprakları salata gibi yenen bulmacada nedir?

Eruca sativa olarak tanımlanan, turpgillerden, yaprakları salata gibi yenen“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eruca sativa olarak tanımlanan, turpgillerden, yaprakları salata gibi yenen” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eruca sativa olarak tanımlanan, turpgillerden, yaprakları salata gibi yenen“ sorusuna cevap olarak “ROKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları eruca sativa olarak tanımlanan turpgillerden yaprakları salata gibi yenen, eruca sativa olarak tanımlanan turpgillerden yaprakları salata gibi yenen açıklaması, eruca sativa olarak tanımlanan turpgillerden yaprakları salata gibi yenen nedir, sözlükte eruca sativa olarak tanımlanan turpgillerden yaprakları salata gibi yenen ne, bulmacada eruca sativa olarak tanımlanan turpgillerden yaprakları salata gibi yenen, bulmaca sözlüğü 'eruca sativa olarak tanımlanan turpgillerden yaprakları salata gibi yenen', eruca sativa olarak tanımlanan turpgillerden yaprakları salata gibi yenen tanımı, sözlük eruca sativa olarak tanımlanan turpgillerden yaprakları salata gibi yenen, bulmaca çözümü eruca sativa olarak tanımlanan turpgillerden yaprakları salata gibi yenen, sözlükte eruca sativa olarak tanımlanan turpgillerden yaprakları salata gibi yenen, bulmaca eruca sativa olarak tanımlanan turpgillerden yaprakları salata gibi yenen, eruca sativa olarak tanımlanan turpgillerden yaprakları salata gibi yenen, eruca sativa olarak tanımlanan turpgillerden yaprakları salata gibi yenen ne demek