Erik, şeftali gibi tek çekirdekli ve etli meyveler bulmacada nedir?

Erik, şeftali gibi tek çekirdekli ve etli meyveler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Erik, şeftali gibi tek çekirdekli ve etli meyveler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Erik, şeftali gibi tek çekirdekli ve etli meyveler“ sorusuna cevap olarak “DRUP” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

erik şeftali gibi tek çekirdekli ve etli meyveler tanımı, bulmacada erik şeftali gibi tek çekirdekli ve etli meyveler, sözlük erik şeftali gibi tek çekirdekli ve etli meyveler, bulmaca soruları erik şeftali gibi tek çekirdekli ve etli meyveler, bulmaca çözümü erik şeftali gibi tek çekirdekli ve etli meyveler, sözlükte erik şeftali gibi tek çekirdekli ve etli meyveler, sözlükte erik şeftali gibi tek çekirdekli ve etli meyveler ne, erik şeftali gibi tek çekirdekli ve etli meyveler, bulmaca sözlüğü 'erik şeftali gibi tek çekirdekli ve etli meyveler', bulmaca erik şeftali gibi tek çekirdekli ve etli meyveler, erik şeftali gibi tek çekirdekli ve etli meyveler nedir, erik şeftali gibi tek çekirdekli ve etli meyveler ne demek, erik şeftali gibi tek çekirdekli ve etli meyveler açıklaması