Ergenlik, buluğ anlamında kullanılan sözcük bulmacada nedir?

Ergenlik, buluğ anlamında kullanılan sözcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ergenlik, buluğ anlamında kullanılan sözcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ergenlik, buluğ anlamında kullanılan sözcük“ sorusuna cevap olarak “ADOLESAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük açıklaması, bulmacada ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük, ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük, bulmaca soruları ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük, bulmaca çözümü ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük, ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük ne demek, sözlükte ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük, ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük nedir, sözlük ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük, bulmaca ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük, bulmaca sözlüğü 'ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük', ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük tanımı, sözlükte ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük ne