Engebeli bir yerde, herhangi bir yolu geçirmek için açılmış yer bulmacada nedir?

Engebeli bir yerde, herhangi bir yolu geçirmek için açılmış yer“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Engebeli bir yerde, herhangi bir yolu geçirmek için açılmış yer” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Engebeli bir yerde, herhangi bir yolu geçirmek için açılmış yer“ sorusuna cevap olarak “YARMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları engebeli bir yerde herhangi bir yolu geçirmek için açılmış yer, engebeli bir yerde herhangi bir yolu geçirmek için açılmış yer nedir, engebeli bir yerde herhangi bir yolu geçirmek için açılmış yer ne demek, bulmaca sözlüğü 'engebeli bir yerde herhangi bir yolu geçirmek için açılmış yer', bulmaca çözümü engebeli bir yerde herhangi bir yolu geçirmek için açılmış yer, engebeli bir yerde herhangi bir yolu geçirmek için açılmış yer açıklaması, engebeli bir yerde herhangi bir yolu geçirmek için açılmış yer tanımı, sözlük engebeli bir yerde herhangi bir yolu geçirmek için açılmış yer, bulmaca engebeli bir yerde herhangi bir yolu geçirmek için açılmış yer, sözlükte engebeli bir yerde herhangi bir yolu geçirmek için açılmış yer ne, sözlükte engebeli bir yerde herhangi bir yolu geçirmek için açılmış yer, bulmacada engebeli bir yerde herhangi bir yolu geçirmek için açılmış yer, engebeli bir yerde herhangi bir yolu geçirmek için açılmış yer