En basit konularda bile karar verip harekete geçmeyi engelleyen, hastalık d bulmacada nedir?

En basit konularda bile karar verip harekete geçmeyi engelleyen, hastalık d“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “En basit konularda bile karar verip harekete geçmeyi engelleyen, hastalık d” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “En basit konularda bile karar verip harekete geçmeyi engelleyen, hastalık d“ sorusuna cevap olarak “ABULİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte en basit konularda bile karar verip harekete geçmeyi engelleyen hastalık d ne, en basit konularda bile karar verip harekete geçmeyi engelleyen hastalık d nedir, en basit konularda bile karar verip harekete geçmeyi engelleyen hastalık d açıklaması, bulmacada en basit konularda bile karar verip harekete geçmeyi engelleyen hastalık d, en basit konularda bile karar verip harekete geçmeyi engelleyen hastalık d tanımı, sözlükte en basit konularda bile karar verip harekete geçmeyi engelleyen hastalık d, sözlük en basit konularda bile karar verip harekete geçmeyi engelleyen hastalık d, bulmaca en basit konularda bile karar verip harekete geçmeyi engelleyen hastalık d, bulmaca soruları en basit konularda bile karar verip harekete geçmeyi engelleyen hastalık d, bulmaca sözlüğü 'en basit konularda bile karar verip harekete geçmeyi engelleyen hastalık d', en basit konularda bile karar verip harekete geçmeyi engelleyen hastalık d ne demek, en basit konularda bile karar verip harekete geçmeyi engelleyen hastalık d, bulmaca çözümü en basit konularda bile karar verip harekete geçmeyi engelleyen hastalık d