Emzirme devresinde süt gelmeyişi, süt salgılanmasının olmayışı bulmacada nedir?

Emzirme devresinde süt gelmeyişi, süt salgılanmasının olmayışı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Emzirme devresinde süt gelmeyişi, süt salgılanmasının olmayışı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Emzirme devresinde süt gelmeyişi, süt salgılanmasının olmayışı“ sorusuna cevap olarak “AGALAKTİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

sözlükte emzirme devresinde süt gelmeyişi süt salgılanmasının olmayışı ne, bulmacada emzirme devresinde süt gelmeyişi süt salgılanmasının olmayışı, emzirme devresinde süt gelmeyişi süt salgılanmasının olmayışı nedir, bulmaca sözlüğü 'emzirme devresinde süt gelmeyişi süt salgılanmasının olmayışı', emzirme devresinde süt gelmeyişi süt salgılanmasının olmayışı, bulmaca çözümü emzirme devresinde süt gelmeyişi süt salgılanmasının olmayışı, emzirme devresinde süt gelmeyişi süt salgılanmasının olmayışı açıklaması, bulmaca emzirme devresinde süt gelmeyişi süt salgılanmasının olmayışı, sözlük emzirme devresinde süt gelmeyişi süt salgılanmasının olmayışı, sözlükte emzirme devresinde süt gelmeyişi süt salgılanmasının olmayışı, emzirme devresinde süt gelmeyişi süt salgılanmasının olmayışı ne demek, bulmaca soruları emzirme devresinde süt gelmeyişi süt salgılanmasının olmayışı, emzirme devresinde süt gelmeyişi süt salgılanmasının olmayışı tanımı