Elinde bulunduran, üzerinde taşıyan bulmacada nedir?

Elinde bulunduran, üzerinde taşıyan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Elinde bulunduran, üzerinde taşıyan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Elinde bulunduran, üzerinde taşıyan“ sorusuna cevap olarak “HAMİL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

elinde bulunduran üzerinde taşıyan ne demek, sözlükte elinde bulunduran üzerinde taşıyan, bulmaca çözümü elinde bulunduran üzerinde taşıyan, bulmaca elinde bulunduran üzerinde taşıyan, elinde bulunduran üzerinde taşıyan tanımı, elinde bulunduran üzerinde taşıyan nedir, elinde bulunduran üzerinde taşıyan, elinde bulunduran üzerinde taşıyan açıklaması, sözlük elinde bulunduran üzerinde taşıyan, sözlükte elinde bulunduran üzerinde taşıyan ne, bulmaca soruları elinde bulunduran üzerinde taşıyan, bulmaca sözlüğü 'elinde bulunduran üzerinde taşıyan', bulmacada elinde bulunduran üzerinde taşıyan