Elektrik Akımıyla İşleyen, Havayı İterek Harekete Geçiren Bir Çeşit Fırıldak bulmacada nedir?

Elektrik Akımıyla İşleyen, Havayı İterek Harekete Geçiren Bir Çeşit Fırıldak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Elektrik Akımıyla İşleyen, Havayı İterek Harekete Geçiren Bir Çeşit Fırıldak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Elektrik Akımıyla İşleyen, Havayı İterek Harekete Geçiren Bir Çeşit Fırıldak“ sorusuna cevap olarak “VANTİLATÖR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı76

Anahtar Kelimeler:

bulmaca elektrik akımıyla i̇şleyen havayı i̇terek harekete geçiren bir çeşit fırıldak, bulmacada elektrik akımıyla i̇şleyen havayı i̇terek harekete geçiren bir çeşit fırıldak, bulmaca sözlüğü 'elektrik akımıyla i̇şleyen havayı i̇terek harekete geçiren bir çeşit fırıldak', elektrik akımıyla i̇şleyen havayı i̇terek harekete geçiren bir çeşit fırıldak açıklaması, bulmaca soruları elektrik akımıyla i̇şleyen havayı i̇terek harekete geçiren bir çeşit fırıldak, elektrik akımıyla i̇şleyen havayı i̇terek harekete geçiren bir çeşit fırıldak nedir, sözlükte elektrik akımıyla i̇şleyen havayı i̇terek harekete geçiren bir çeşit fırıldak, elektrik akımıyla i̇şleyen havayı i̇terek harekete geçiren bir çeşit fırıldak ne demek, sözlükte elektrik akımıyla i̇şleyen havayı i̇terek harekete geçiren bir çeşit fırıldak ne, bulmaca çözümü elektrik akımıyla i̇şleyen havayı i̇terek harekete geçiren bir çeşit fırıldak, elektrik akımıyla i̇şleyen havayı i̇terek harekete geçiren bir çeşit fırıldak tanımı, elektrik akımıyla i̇şleyen havayı i̇terek harekete geçiren bir çeşit fırıldak, sözlük elektrik akımıyla i̇şleyen havayı i̇terek harekete geçiren bir çeşit fırıldak