Eleştiren, Kusur Bulan, Ayıplayan bulmacada nedir?

Eleştiren, Kusur Bulan, Ayıplayan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eleştiren, Kusur Bulan, Ayıplayan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eleştiren, Kusur Bulan, Ayıplayan“ sorusuna cevap olarak “AYYAB” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmaca eleştiren kusur bulan ayıplayan, eleştiren kusur bulan ayıplayan tanımı, bulmacada eleştiren kusur bulan ayıplayan, sözlük eleştiren kusur bulan ayıplayan, sözlükte eleştiren kusur bulan ayıplayan ne, bulmaca sözlüğü 'eleştiren kusur bulan ayıplayan', eleştiren kusur bulan ayıplayan nedir, eleştiren kusur bulan ayıplayan ne demek, bulmaca çözümü eleştiren kusur bulan ayıplayan, sözlükte eleştiren kusur bulan ayıplayan, bulmaca soruları eleştiren kusur bulan ayıplayan, eleştiren kusur bulan ayıplayan açıklaması, eleştiren kusur bulan ayıplayan