Ekin Tarlalarında Yetişen, Yeşil Meyveli, Baklagilllerden Bir Bitki bulmacada nedir?

Ekin Tarlalarında Yetişen, Yeşil Meyveli, Baklagilllerden Bir Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ekin Tarlalarında Yetişen, Yeşil Meyveli, Baklagilllerden Bir Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ekin Tarlalarında Yetişen, Yeşil Meyveli, Baklagilllerden Bir Bitki“ sorusuna cevap olarak “BAKLAÇALISI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki ne, bulmacada ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki, ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki tanımı, bulmaca soruları ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki, sözlükte ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki, bulmaca çözümü ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki, ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki açıklaması, ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki ne demek, bulmaca ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki, ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki nedir, sözlük ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki, ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki, bulmaca sözlüğü 'ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki'