Ekin Tarlalarında Yetişen, Yeşil Meyveli, Baklagilllerden Bir Bitki bulmacada nedir?

Ekin Tarlalarında Yetişen, Yeşil Meyveli, Baklagilllerden Bir Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ekin Tarlalarında Yetişen, Yeşil Meyveli, Baklagilllerden Bir Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ekin Tarlalarında Yetişen, Yeşil Meyveli, Baklagilllerden Bir Bitki“ sorusuna cevap olarak “BAKLAÇALISI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı67

Anahtar Kelimeler:

ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki ne demek, bulmaca çözümü ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki, sözlükte ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki ne, ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki açıklaması, ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki nedir, ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki tanımı, bulmaca ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki, bulmacada ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki, sözlükte ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki, bulmaca sözlüğü 'ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki', ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki, sözlük ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki, bulmaca soruları ekin tarlalarında yetişen yeşil meyveli baklagilllerden bir bitki