Ekime elverişli olmayan, taşlı, kumlu toprak bulmacada nedir?

Ekime elverişli olmayan, taşlı, kumlu toprak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ekime elverişli olmayan, taşlı, kumlu toprak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ekime elverişli olmayan, taşlı, kumlu toprak“ sorusuna cevap olarak “KAYRAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'ekime elverişli olmayan taşlı kumlu toprak', bulmacada ekime elverişli olmayan taşlı kumlu toprak, sözlükte ekime elverişli olmayan taşlı kumlu toprak, ekime elverişli olmayan taşlı kumlu toprak tanımı, bulmaca ekime elverişli olmayan taşlı kumlu toprak, ekime elverişli olmayan taşlı kumlu toprak nedir, sözlük ekime elverişli olmayan taşlı kumlu toprak, bulmaca çözümü ekime elverişli olmayan taşlı kumlu toprak, ekime elverişli olmayan taşlı kumlu toprak açıklaması, ekime elverişli olmayan taşlı kumlu toprak, bulmaca soruları ekime elverişli olmayan taşlı kumlu toprak, sözlükte ekime elverişli olmayan taşlı kumlu toprak ne, ekime elverişli olmayan taşlı kumlu toprak ne demek