Ekili tarlanın yağmurdan zarar görmesi bulmacada nedir?

Ekili tarlanın yağmurdan zarar görmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ekili tarlanın yağmurdan zarar görmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ekili tarlanın yağmurdan zarar görmesi“ sorusuna cevap olarak “ABOŞİMAS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

ekili tarlanın yağmurdan zarar görmesi tanımı, sözlükte ekili tarlanın yağmurdan zarar görmesi, bulmaca soruları ekili tarlanın yağmurdan zarar görmesi, ekili tarlanın yağmurdan zarar görmesi açıklaması, sözlükte ekili tarlanın yağmurdan zarar görmesi ne, bulmaca sözlüğü 'ekili tarlanın yağmurdan zarar görmesi', bulmaca ekili tarlanın yağmurdan zarar görmesi, bulmaca çözümü ekili tarlanın yağmurdan zarar görmesi, ekili tarlanın yağmurdan zarar görmesi, ekili tarlanın yağmurdan zarar görmesi ne demek, bulmacada ekili tarlanın yağmurdan zarar görmesi, sözlük ekili tarlanın yağmurdan zarar görmesi, ekili tarlanın yağmurdan zarar görmesi nedir