Ek çizgisi, bir vidada iki diş arasında kalan çukur bölüm bulmacada nedir?

Ek çizgisi, bir vidada iki diş arasında kalan çukur bölüm“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ek çizgisi, bir vidada iki diş arasında kalan çukur bölüm” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ek çizgisi, bir vidada iki diş arasında kalan çukur bölüm“ sorusuna cevap olarak “YİV” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ek çizgisi bir vidada iki diş arasında kalan çukur bölüm ne, bulmacada ek çizgisi bir vidada iki diş arasında kalan çukur bölüm, ek çizgisi bir vidada iki diş arasında kalan çukur bölüm, ek çizgisi bir vidada iki diş arasında kalan çukur bölüm tanımı, sözlük ek çizgisi bir vidada iki diş arasında kalan çukur bölüm, ek çizgisi bir vidada iki diş arasında kalan çukur bölüm nedir, bulmaca sözlüğü 'ek çizgisi bir vidada iki diş arasında kalan çukur bölüm', bulmaca çözümü ek çizgisi bir vidada iki diş arasında kalan çukur bölüm, ek çizgisi bir vidada iki diş arasında kalan çukur bölüm ne demek, ek çizgisi bir vidada iki diş arasında kalan çukur bölüm açıklaması, bulmaca ek çizgisi bir vidada iki diş arasında kalan çukur bölüm, sözlükte ek çizgisi bir vidada iki diş arasında kalan çukur bölüm, bulmaca soruları ek çizgisi bir vidada iki diş arasında kalan çukur bölüm