Efsanelere göre içene ölümsüzlük sağlayan bir su bulmacada nedir?

Efsanelere göre içene ölümsüzlük sağlayan bir su“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Efsanelere göre içene ölümsüzlük sağlayan bir su” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Efsanelere göre içene ölümsüzlük sağlayan bir su“ sorusuna cevap olarak “ABIHAYAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'efsanelere göre içene ölümsüzlük sağlayan bir su', bulmaca efsanelere göre içene ölümsüzlük sağlayan bir su, efsanelere göre içene ölümsüzlük sağlayan bir su tanımı, efsanelere göre içene ölümsüzlük sağlayan bir su, efsanelere göre içene ölümsüzlük sağlayan bir su nedir, efsanelere göre içene ölümsüzlük sağlayan bir su ne demek, sözlükte efsanelere göre içene ölümsüzlük sağlayan bir su ne, bulmacada efsanelere göre içene ölümsüzlük sağlayan bir su, bulmaca çözümü efsanelere göre içene ölümsüzlük sağlayan bir su, sözlükte efsanelere göre içene ölümsüzlük sağlayan bir su, sözlük efsanelere göre içene ölümsüzlük sağlayan bir su, efsanelere göre içene ölümsüzlük sağlayan bir su açıklaması, bulmaca soruları efsanelere göre içene ölümsüzlük sağlayan bir su