Eczacılıkta, parfümeride kullanılan ve çiçeklerden çıkarılan sarımtırak yağ bulmacada nedir?

Eczacılıkta, parfümeride kullanılan ve çiçeklerden çıkarılan sarımtırak yağ“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Eczacılıkta, parfümeride kullanılan ve çiçeklerden çıkarılan sarımtırak yağ” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Eczacılıkta, parfümeride kullanılan ve çiçeklerden çıkarılan sarımtırak yağ“ sorusuna cevap olarak “LANOLİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

eczacılıkta parfümeride kullanılan ve çiçeklerden çıkarılan sarımtırak yağ, eczacılıkta parfümeride kullanılan ve çiçeklerden çıkarılan sarımtırak yağ tanımı, sözlükte eczacılıkta parfümeride kullanılan ve çiçeklerden çıkarılan sarımtırak yağ, eczacılıkta parfümeride kullanılan ve çiçeklerden çıkarılan sarımtırak yağ açıklaması, bulmaca eczacılıkta parfümeride kullanılan ve çiçeklerden çıkarılan sarımtırak yağ, bulmaca çözümü eczacılıkta parfümeride kullanılan ve çiçeklerden çıkarılan sarımtırak yağ, eczacılıkta parfümeride kullanılan ve çiçeklerden çıkarılan sarımtırak yağ nedir, bulmacada eczacılıkta parfümeride kullanılan ve çiçeklerden çıkarılan sarımtırak yağ, bulmaca soruları eczacılıkta parfümeride kullanılan ve çiçeklerden çıkarılan sarımtırak yağ, bulmaca sözlüğü 'eczacılıkta parfümeride kullanılan ve çiçeklerden çıkarılan sarımtırak yağ', eczacılıkta parfümeride kullanılan ve çiçeklerden çıkarılan sarımtırak yağ ne demek, sözlükte eczacılıkta parfümeride kullanılan ve çiçeklerden çıkarılan sarımtırak yağ ne, sözlük eczacılıkta parfümeride kullanılan ve çiçeklerden çıkarılan sarımtırak yağ