Ebegümecigillerden, yaprakları geniş ve yuvarlak, çiçekleri büyük ve türlü bulmacada nedir?

Ebegümecigillerden, yaprakları geniş ve yuvarlak, çiçekleri büyük ve türlü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ebegümecigillerden, yaprakları geniş ve yuvarlak, çiçekleri büyük ve türlü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ebegümecigillerden, yaprakları geniş ve yuvarlak, çiçekleri büyük ve türlü“ sorusuna cevap olarak “GÜLHATMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'ebegümecigillerden yaprakları geniş ve yuvarlak çiçekleri büyük ve türlü', sözlük ebegümecigillerden yaprakları geniş ve yuvarlak çiçekleri büyük ve türlü, ebegümecigillerden yaprakları geniş ve yuvarlak çiçekleri büyük ve türlü nedir, ebegümecigillerden yaprakları geniş ve yuvarlak çiçekleri büyük ve türlü tanımı, sözlükte ebegümecigillerden yaprakları geniş ve yuvarlak çiçekleri büyük ve türlü, ebegümecigillerden yaprakları geniş ve yuvarlak çiçekleri büyük ve türlü açıklaması, bulmaca ebegümecigillerden yaprakları geniş ve yuvarlak çiçekleri büyük ve türlü, ebegümecigillerden yaprakları geniş ve yuvarlak çiçekleri büyük ve türlü ne demek, bulmaca soruları ebegümecigillerden yaprakları geniş ve yuvarlak çiçekleri büyük ve türlü, ebegümecigillerden yaprakları geniş ve yuvarlak çiçekleri büyük ve türlü, bulmaca çözümü ebegümecigillerden yaprakları geniş ve yuvarlak çiçekleri büyük ve türlü, sözlükte ebegümecigillerden yaprakları geniş ve yuvarlak çiçekleri büyük ve türlü ne, bulmacada ebegümecigillerden yaprakları geniş ve yuvarlak çiçekleri büyük ve türlü