Ebegümecigillerden, sıcak ve ılıman yerlerde yetişen bir bitki bulmacada nedir?

Ebegümecigillerden, sıcak ve ılıman yerlerde yetişen bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ebegümecigillerden, sıcak ve ılıman yerlerde yetişen bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ebegümecigillerden, sıcak ve ılıman yerlerde yetişen bir bitki“ sorusuna cevap olarak “BAMYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

ebegümecigillerden sıcak ve ılıman yerlerde yetişen bir bitki, bulmaca ebegümecigillerden sıcak ve ılıman yerlerde yetişen bir bitki, sözlükte ebegümecigillerden sıcak ve ılıman yerlerde yetişen bir bitki, ebegümecigillerden sıcak ve ılıman yerlerde yetişen bir bitki nedir, sözlük ebegümecigillerden sıcak ve ılıman yerlerde yetişen bir bitki, bulmacada ebegümecigillerden sıcak ve ılıman yerlerde yetişen bir bitki, bulmaca çözümü ebegümecigillerden sıcak ve ılıman yerlerde yetişen bir bitki, ebegümecigillerden sıcak ve ılıman yerlerde yetişen bir bitki açıklaması, ebegümecigillerden sıcak ve ılıman yerlerde yetişen bir bitki ne demek, bulmaca soruları ebegümecigillerden sıcak ve ılıman yerlerde yetişen bir bitki, ebegümecigillerden sıcak ve ılıman yerlerde yetişen bir bitki tanımı, sözlükte ebegümecigillerden sıcak ve ılıman yerlerde yetişen bir bitki ne, bulmaca sözlüğü 'ebegümecigillerden sıcak ve ılıman yerlerde yetişen bir bitki'