Ebegümecigillerden, bazı cinslerinin kök ve çiçekleri hekimlikte kullanılan bulmacada nedir?

Ebegümecigillerden, bazı cinslerinin kök ve çiçekleri hekimlikte kullanılan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ebegümecigillerden, bazı cinslerinin kök ve çiçekleri hekimlikte kullanılan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ebegümecigillerden, bazı cinslerinin kök ve çiçekleri hekimlikte kullanılan“ sorusuna cevap olarak “HATMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

ebegümecigillerden bazı cinslerinin kök ve çiçekleri hekimlikte kullanılan nedir, bulmaca sözlüğü 'ebegümecigillerden bazı cinslerinin kök ve çiçekleri hekimlikte kullanılan', sözlükte ebegümecigillerden bazı cinslerinin kök ve çiçekleri hekimlikte kullanılan ne, bulmaca soruları ebegümecigillerden bazı cinslerinin kök ve çiçekleri hekimlikte kullanılan, bulmacada ebegümecigillerden bazı cinslerinin kök ve çiçekleri hekimlikte kullanılan, ebegümecigillerden bazı cinslerinin kök ve çiçekleri hekimlikte kullanılan açıklaması, sözlükte ebegümecigillerden bazı cinslerinin kök ve çiçekleri hekimlikte kullanılan, ebegümecigillerden bazı cinslerinin kök ve çiçekleri hekimlikte kullanılan ne demek, ebegümecigillerden bazı cinslerinin kök ve çiçekleri hekimlikte kullanılan, ebegümecigillerden bazı cinslerinin kök ve çiçekleri hekimlikte kullanılan tanımı, bulmaca çözümü ebegümecigillerden bazı cinslerinin kök ve çiçekleri hekimlikte kullanılan, sözlük ebegümecigillerden bazı cinslerinin kök ve çiçekleri hekimlikte kullanılan, bulmaca ebegümecigillerden bazı cinslerinin kök ve çiçekleri hekimlikte kullanılan