Duvarsız, Çitsiz, Kenarı Çevrilmemiş Bağ, Bahçe bulmacada nedir?

Duvarsız, Çitsiz, Kenarı Çevrilmemiş Bağ, Bahçe“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Duvarsız, Çitsiz, Kenarı Çevrilmemiş Bağ, Bahçe” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Duvarsız, Çitsiz, Kenarı Çevrilmemiş Bağ, Bahçe“ sorusuna cevap olarak “BADIRALAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

sözlükte duvarsız çitsiz kenarı çevrilmemiş bağ bahçe, duvarsız çitsiz kenarı çevrilmemiş bağ bahçe açıklaması, sözlük duvarsız çitsiz kenarı çevrilmemiş bağ bahçe, sözlükte duvarsız çitsiz kenarı çevrilmemiş bağ bahçe ne, duvarsız çitsiz kenarı çevrilmemiş bağ bahçe nedir, bulmaca çözümü duvarsız çitsiz kenarı çevrilmemiş bağ bahçe, duvarsız çitsiz kenarı çevrilmemiş bağ bahçe ne demek, duvarsız çitsiz kenarı çevrilmemiş bağ bahçe tanımı, duvarsız çitsiz kenarı çevrilmemiş bağ bahçe, bulmaca duvarsız çitsiz kenarı çevrilmemiş bağ bahçe, bulmaca soruları duvarsız çitsiz kenarı çevrilmemiş bağ bahçe, bulmacada duvarsız çitsiz kenarı çevrilmemiş bağ bahçe, bulmaca sözlüğü 'duvarsız çitsiz kenarı çevrilmemiş bağ bahçe'