Duvarlardaki yırtılmış afişlerden ve yazılardan (graffiti) esinlenerek çalı BURHAN bulmacada nedir?

Duvarlardaki yırtılmış afişlerden ve yazılardan (graffiti) esinlenerek çalı BURHAN“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Duvarlardaki yırtılmış afişlerden ve yazılardan (graffiti) esinlenerek çalı BURHAN” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Duvarlardaki yırtılmış afişlerden ve yazılardan (graffiti) esinlenerek çalı BURHAN“ sorusuna cevap olarak “DOĞANÇAY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı82

Anahtar Kelimeler:

sözlük duvarlardaki yırtılmış afişlerden ve yazılardan (graffiti) esinlenerek çalı burhan, bulmaca duvarlardaki yırtılmış afişlerden ve yazılardan (graffiti) esinlenerek çalı burhan, duvarlardaki yırtılmış afişlerden ve yazılardan (graffiti) esinlenerek çalı burhan ne demek, bulmacada duvarlardaki yırtılmış afişlerden ve yazılardan (graffiti) esinlenerek çalı burhan, duvarlardaki yırtılmış afişlerden ve yazılardan (graffiti) esinlenerek çalı burhan, sözlükte duvarlardaki yırtılmış afişlerden ve yazılardan (graffiti) esinlenerek çalı burhan, bulmaca çözümü duvarlardaki yırtılmış afişlerden ve yazılardan (graffiti) esinlenerek çalı burhan, duvarlardaki yırtılmış afişlerden ve yazılardan (graffiti) esinlenerek çalı burhan tanımı, sözlükte duvarlardaki yırtılmış afişlerden ve yazılardan (graffiti) esinlenerek çalı burhan ne, duvarlardaki yırtılmış afişlerden ve yazılardan (graffiti) esinlenerek çalı burhan açıklaması, bulmaca soruları duvarlardaki yırtılmış afişlerden ve yazılardan (graffiti) esinlenerek çalı burhan, duvarlardaki yırtılmış afişlerden ve yazılardan (graffiti) esinlenerek çalı burhan nedir, bulmaca sözlüğü 'duvarlardaki yırtılmış afişlerden ve yazılardan (graffiti) esinlenerek çalı burhan'