Duvarların yıkılmaması, ağaç dalların kırılmaması için konulan ağaç destek bulmacada nedir?

Duvarların yıkılmaması, ağaç dalların kırılmaması için konulan ağaç destek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Duvarların yıkılmaması, ağaç dalların kırılmaması için konulan ağaç destek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Duvarların yıkılmaması, ağaç dalların kırılmaması için konulan ağaç destek“ sorusuna cevap olarak “DİRECEN”, “İRECEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

duvarların yıkılmaması ağaç dalların kırılmaması için konulan ağaç destek açıklaması, duvarların yıkılmaması ağaç dalların kırılmaması için konulan ağaç destek ne demek, sözlükte duvarların yıkılmaması ağaç dalların kırılmaması için konulan ağaç destek, sözlükte duvarların yıkılmaması ağaç dalların kırılmaması için konulan ağaç destek ne, bulmacada duvarların yıkılmaması ağaç dalların kırılmaması için konulan ağaç destek, bulmaca duvarların yıkılmaması ağaç dalların kırılmaması için konulan ağaç destek, duvarların yıkılmaması ağaç dalların kırılmaması için konulan ağaç destek tanımı, duvarların yıkılmaması ağaç dalların kırılmaması için konulan ağaç destek, bulmaca sözlüğü 'duvarların yıkılmaması ağaç dalların kırılmaması için konulan ağaç destek', duvarların yıkılmaması ağaç dalların kırılmaması için konulan ağaç destek nedir, bulmaca soruları duvarların yıkılmaması ağaç dalların kırılmaması için konulan ağaç destek, sözlük duvarların yıkılmaması ağaç dalların kırılmaması için konulan ağaç destek, bulmaca çözümü duvarların yıkılmaması ağaç dalların kırılmaması için konulan ağaç destek