Duvarı berkitmek için taşların arasına yatay olarak yerleştirilen direk bulmacada nedir?

Duvarı berkitmek için taşların arasına yatay olarak yerleştirilen direk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Duvarı berkitmek için taşların arasına yatay olarak yerleştirilen direk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Duvarı berkitmek için taşların arasına yatay olarak yerleştirilen direk“ sorusuna cevap olarak “HATIL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı71

Anahtar Kelimeler:

sözlükte duvarı berkitmek için taşların arasına yatay olarak yerleştirilen direk, sözlük duvarı berkitmek için taşların arasına yatay olarak yerleştirilen direk, bulmacada duvarı berkitmek için taşların arasına yatay olarak yerleştirilen direk, bulmaca soruları duvarı berkitmek için taşların arasına yatay olarak yerleştirilen direk, duvarı berkitmek için taşların arasına yatay olarak yerleştirilen direk tanımı, duvarı berkitmek için taşların arasına yatay olarak yerleştirilen direk, sözlükte duvarı berkitmek için taşların arasına yatay olarak yerleştirilen direk ne, bulmaca duvarı berkitmek için taşların arasına yatay olarak yerleştirilen direk, duvarı berkitmek için taşların arasına yatay olarak yerleştirilen direk açıklaması, bulmaca çözümü duvarı berkitmek için taşların arasına yatay olarak yerleştirilen direk, duvarı berkitmek için taşların arasına yatay olarak yerleştirilen direk ne demek, duvarı berkitmek için taşların arasına yatay olarak yerleştirilen direk nedir, bulmaca sözlüğü 'duvarı berkitmek için taşların arasına yatay olarak yerleştirilen direk'