Dolunay, Mehtap, Ayın On Dördü bulmacada nedir?

Dolunay, Mehtap, Ayın On Dördü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dolunay, Mehtap, Ayın On Dördü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dolunay, Mehtap, Ayın On Dördü“ sorusuna cevap olarak “AYAS”, “BEDİZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlükte dolunay mehtap ayın on dördü ne, dolunay mehtap ayın on dördü açıklaması, bulmaca soruları dolunay mehtap ayın on dördü, sözlükte dolunay mehtap ayın on dördü, bulmaca çözümü dolunay mehtap ayın on dördü, dolunay mehtap ayın on dördü, dolunay mehtap ayın on dördü tanımı, bulmaca sözlüğü 'dolunay mehtap ayın on dördü', dolunay mehtap ayın on dördü ne demek, sözlük dolunay mehtap ayın on dördü, dolunay mehtap ayın on dördü nedir, bulmaca dolunay mehtap ayın on dördü, bulmacada dolunay mehtap ayın on dördü