Dolması, turşusu, salçası yapılan bir bitki bulmacada nedir?

Dolması, turşusu, salçası yapılan bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dolması, turşusu, salçası yapılan bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dolması, turşusu, salçası yapılan bir bitki“ sorusuna cevap olarak “BİBER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

sözlükte dolması turşusu salçası yapılan bir bitki, dolması turşusu salçası yapılan bir bitki ne demek, bulmaca dolması turşusu salçası yapılan bir bitki, bulmaca sözlüğü 'dolması turşusu salçası yapılan bir bitki', bulmaca çözümü dolması turşusu salçası yapılan bir bitki, dolması turşusu salçası yapılan bir bitki açıklaması, dolması turşusu salçası yapılan bir bitki nedir, dolması turşusu salçası yapılan bir bitki, sözlük dolması turşusu salçası yapılan bir bitki, bulmaca soruları dolması turşusu salçası yapılan bir bitki, sözlükte dolması turşusu salçası yapılan bir bitki ne, dolması turşusu salçası yapılan bir bitki tanımı, bulmacada dolması turşusu salçası yapılan bir bitki