Dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan, demirden ya da ağa bulmacada nedir?

Dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan, demirden ya da ağa“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan, demirden ya da ağa” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan, demirden ya da ağa“ sorusuna cevap olarak “KIRKIT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan demirden ya da ağa, bulmaca dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan demirden ya da ağa, dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan demirden ya da ağa nedir, bulmaca sözlüğü 'dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan demirden ya da ağa', bulmaca çözümü dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan demirden ya da ağa, sözlükte dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan demirden ya da ağa ne, bulmacada dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan demirden ya da ağa, dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan demirden ya da ağa tanımı, dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan demirden ya da ağa, sözlükte dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan demirden ya da ağa, sözlük dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan demirden ya da ağa, dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan demirden ya da ağa ne demek, dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan demirden ya da ağa açıklaması