Doğudan Esen Yel, Güneşin Doğduğu Yön bulmacada nedir?

Doğudan Esen Yel, Güneşin Doğduğu Yön“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğudan Esen Yel, Güneşin Doğduğu Yön” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğudan Esen Yel, Güneşin Doğduğu Yön“ sorusuna cevap olarak “GÜNDOĞDU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'doğudan esen yel güneşin doğduğu yön', doğudan esen yel güneşin doğduğu yön, doğudan esen yel güneşin doğduğu yön nedir, bulmaca doğudan esen yel güneşin doğduğu yön, sözlükte doğudan esen yel güneşin doğduğu yön, bulmacada doğudan esen yel güneşin doğduğu yön, sözlükte doğudan esen yel güneşin doğduğu yön ne, doğudan esen yel güneşin doğduğu yön ne demek, doğudan esen yel güneşin doğduğu yön tanımı, bulmaca soruları doğudan esen yel güneşin doğduğu yön, bulmaca çözümü doğudan esen yel güneşin doğduğu yön, sözlük doğudan esen yel güneşin doğduğu yön, doğudan esen yel güneşin doğduğu yön açıklaması