Doğu ve Güneydoğu Anadolu’ya özgü, tavuk eti, sarımsak ve ekmekle yapılan b bulmacada nedir?

Doğu ve Güneydoğu Anadolu’ya özgü, tavuk eti, sarımsak ve ekmekle yapılan b“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğu ve Güneydoğu Anadolu’ya özgü, tavuk eti, sarımsak ve ekmekle yapılan b” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğu ve Güneydoğu Anadolu’ya özgü, tavuk eti, sarımsak ve ekmekle yapılan b“ sorusuna cevap olarak “SENGESER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte doğu ve güneydoğu anadolu’ya özgü tavuk eti sarımsak ve ekmekle yapılan b ne, sözlük doğu ve güneydoğu anadolu’ya özgü tavuk eti sarımsak ve ekmekle yapılan b, bulmaca soruları doğu ve güneydoğu anadolu’ya özgü tavuk eti sarımsak ve ekmekle yapılan b, bulmaca doğu ve güneydoğu anadolu’ya özgü tavuk eti sarımsak ve ekmekle yapılan b, doğu ve güneydoğu anadolu’ya özgü tavuk eti sarımsak ve ekmekle yapılan b, bulmacada doğu ve güneydoğu anadolu’ya özgü tavuk eti sarımsak ve ekmekle yapılan b, doğu ve güneydoğu anadolu’ya özgü tavuk eti sarımsak ve ekmekle yapılan b nedir, bulmaca çözümü doğu ve güneydoğu anadolu’ya özgü tavuk eti sarımsak ve ekmekle yapılan b, bulmaca sözlüğü 'doğu ve güneydoğu anadolu’ya özgü tavuk eti sarımsak ve ekmekle yapılan b', doğu ve güneydoğu anadolu’ya özgü tavuk eti sarımsak ve ekmekle yapılan b ne demek, doğu ve güneydoğu anadolu’ya özgü tavuk eti sarımsak ve ekmekle yapılan b açıklaması, doğu ve güneydoğu anadolu’ya özgü tavuk eti sarımsak ve ekmekle yapılan b tanımı, sözlükte doğu ve güneydoğu anadolu’ya özgü tavuk eti sarımsak ve ekmekle yapılan b