Doğu kilise büyüklerine,özellikle Habeş piskoposlarına verilen unvan bulmacada nedir?

Doğu kilise büyüklerine,özellikle Habeş piskoposlarına verilen unvan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğu kilise büyüklerine,özellikle Habeş piskoposlarına verilen unvan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğu kilise büyüklerine,özellikle Habeş piskoposlarına verilen unvan“ sorusuna cevap olarak “EBUNA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'doğu kilise büyüklerineözellikle habeş piskoposlarına verilen unvan', bulmaca çözümü doğu kilise büyüklerineözellikle habeş piskoposlarına verilen unvan, doğu kilise büyüklerineözellikle habeş piskoposlarına verilen unvan ne demek, bulmacada doğu kilise büyüklerineözellikle habeş piskoposlarına verilen unvan, sözlükte doğu kilise büyüklerineözellikle habeş piskoposlarına verilen unvan ne, doğu kilise büyüklerineözellikle habeş piskoposlarına verilen unvan açıklaması, doğu kilise büyüklerineözellikle habeş piskoposlarına verilen unvan tanımı, sözlük doğu kilise büyüklerineözellikle habeş piskoposlarına verilen unvan, bulmaca soruları doğu kilise büyüklerineözellikle habeş piskoposlarına verilen unvan, bulmaca doğu kilise büyüklerineözellikle habeş piskoposlarına verilen unvan, sözlükte doğu kilise büyüklerineözellikle habeş piskoposlarına verilen unvan, doğu kilise büyüklerineözellikle habeş piskoposlarına verilen unvan, doğu kilise büyüklerineözellikle habeş piskoposlarına verilen unvan nedir