Doğu Karadeniz yöresine özgü,iri öğütülmüş mısır unuyla yapılan bir yemek bulmacada nedir?

Doğu Karadeniz yöresine özgü,iri öğütülmüş mısır unuyla yapılan bir yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğu Karadeniz yöresine özgü,iri öğütülmüş mısır unuyla yapılan bir yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğu Karadeniz yöresine özgü,iri öğütülmüş mısır unuyla yapılan bir yemek“ sorusuna cevap olarak “KORKOTA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

bulmacada doğu karadeniz yöresine özgüiri öğütülmüş mısır unuyla yapılan bir yemek, bulmaca doğu karadeniz yöresine özgüiri öğütülmüş mısır unuyla yapılan bir yemek, doğu karadeniz yöresine özgüiri öğütülmüş mısır unuyla yapılan bir yemek tanımı, bulmaca soruları doğu karadeniz yöresine özgüiri öğütülmüş mısır unuyla yapılan bir yemek, bulmaca sözlüğü 'doğu karadeniz yöresine özgüiri öğütülmüş mısır unuyla yapılan bir yemek', sözlükte doğu karadeniz yöresine özgüiri öğütülmüş mısır unuyla yapılan bir yemek, sözlük doğu karadeniz yöresine özgüiri öğütülmüş mısır unuyla yapılan bir yemek, doğu karadeniz yöresine özgüiri öğütülmüş mısır unuyla yapılan bir yemek nedir, sözlükte doğu karadeniz yöresine özgüiri öğütülmüş mısır unuyla yapılan bir yemek ne, bulmaca çözümü doğu karadeniz yöresine özgüiri öğütülmüş mısır unuyla yapılan bir yemek, doğu karadeniz yöresine özgüiri öğütülmüş mısır unuyla yapılan bir yemek açıklaması, doğu karadeniz yöresine özgüiri öğütülmüş mısır unuyla yapılan bir yemek ne demek, doğu karadeniz yöresine özgüiri öğütülmüş mısır unuyla yapılan bir yemek