Doğu Karadeniz Yöresine Özgü,sarımsaklı Kuru Fasulye Ezmesi bulmacada nedir?

Doğu Karadeniz Yöresine Özgü,sarımsaklı Kuru Fasulye Ezmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğu Karadeniz Yöresine Özgü,sarımsaklı Kuru Fasulye Ezmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğu Karadeniz Yöresine Özgü,sarımsaklı Kuru Fasulye Ezmesi“ sorusuna cevap olarak “HOŞMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı59

Anahtar Kelimeler:

doğu karadeniz yöresine özgüsarımsaklı kuru fasulye ezmesi tanımı, doğu karadeniz yöresine özgüsarımsaklı kuru fasulye ezmesi ne demek, doğu karadeniz yöresine özgüsarımsaklı kuru fasulye ezmesi, bulmacada doğu karadeniz yöresine özgüsarımsaklı kuru fasulye ezmesi, sözlükte doğu karadeniz yöresine özgüsarımsaklı kuru fasulye ezmesi, doğu karadeniz yöresine özgüsarımsaklı kuru fasulye ezmesi açıklaması, bulmaca doğu karadeniz yöresine özgüsarımsaklı kuru fasulye ezmesi, doğu karadeniz yöresine özgüsarımsaklı kuru fasulye ezmesi nedir, sözlükte doğu karadeniz yöresine özgüsarımsaklı kuru fasulye ezmesi ne, bulmaca soruları doğu karadeniz yöresine özgüsarımsaklı kuru fasulye ezmesi, bulmaca sözlüğü 'doğu karadeniz yöresine özgüsarımsaklı kuru fasulye ezmesi', bulmaca çözümü doğu karadeniz yöresine özgüsarımsaklı kuru fasulye ezmesi, sözlük doğu karadeniz yöresine özgüsarımsaklı kuru fasulye ezmesi