Doğu Anadolu Bölgesi'nde, Aras Dağları Üzerinde Türkiye'nin En Yüksek Gölü bulmacada nedir?

Doğu Anadolu Bölgesi'nde, Aras Dağları Üzerinde Türkiye'nin En Yüksek Gölü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğu Anadolu Bölgesi'nde, Aras Dağları Üzerinde Türkiye'nin En Yüksek Gölü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğu Anadolu Bölgesi'nde, Aras Dağları Üzerinde Türkiye'nin En Yüksek Gölü“ sorusuna cevap olarak “BALIK GÖLÜ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları doğu anadolu bölgesinde aras dağları üzerinde türkiyenin en yüksek gölü, doğu anadolu bölgesinde aras dağları üzerinde türkiyenin en yüksek gölü, bulmaca sözlüğü 'doğu anadolu bölgesinde aras dağları üzerinde türkiyenin en yüksek gölü', bulmaca doğu anadolu bölgesinde aras dağları üzerinde türkiyenin en yüksek gölü, doğu anadolu bölgesinde aras dağları üzerinde türkiyenin en yüksek gölü açıklaması, bulmaca çözümü doğu anadolu bölgesinde aras dağları üzerinde türkiyenin en yüksek gölü, bulmacada doğu anadolu bölgesinde aras dağları üzerinde türkiyenin en yüksek gölü, doğu anadolu bölgesinde aras dağları üzerinde türkiyenin en yüksek gölü nedir, sözlük doğu anadolu bölgesinde aras dağları üzerinde türkiyenin en yüksek gölü, sözlükte doğu anadolu bölgesinde aras dağları üzerinde türkiyenin en yüksek gölü, doğu anadolu bölgesinde aras dağları üzerinde türkiyenin en yüksek gölü tanımı, doğu anadolu bölgesinde aras dağları üzerinde türkiyenin en yüksek gölü ne demek, sözlükte doğu anadolu bölgesinde aras dağları üzerinde türkiyenin en yüksek gölü ne