Doğru Olmak, Düzeltmek, Eşitlemek bulmacada nedir?

Doğru Olmak, Düzeltmek, Eşitlemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğru Olmak, Düzeltmek, Eşitlemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğru Olmak, Düzeltmek, Eşitlemek“ sorusuna cevap olarak “ADİLE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

sözlük doğru olmak düzeltmek eşitlemek, sözlükte doğru olmak düzeltmek eşitlemek, doğru olmak düzeltmek eşitlemek nedir, bulmaca doğru olmak düzeltmek eşitlemek, doğru olmak düzeltmek eşitlemek açıklaması, doğru olmak düzeltmek eşitlemek, bulmacada doğru olmak düzeltmek eşitlemek, bulmaca sözlüğü 'doğru olmak düzeltmek eşitlemek', sözlükte doğru olmak düzeltmek eşitlemek ne, bulmaca soruları doğru olmak düzeltmek eşitlemek, doğru olmak düzeltmek eşitlemek tanımı, bulmaca çözümü doğru olmak düzeltmek eşitlemek, doğru olmak düzeltmek eşitlemek ne demek