Doğru ışıklandırma altında, nesnelerin gerçekte olduğu gibi, farklı açılard bulmacada nedir?

Doğru ışıklandırma altında, nesnelerin gerçekte olduğu gibi, farklı açılard“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğru ışıklandırma altında, nesnelerin gerçekte olduğu gibi, farklı açılard” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğru ışıklandırma altında, nesnelerin gerçekte olduğu gibi, farklı açılard“ sorusuna cevap olarak “HOLOGRAM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

doğru ışıklandırma altında nesnelerin gerçekte olduğu gibi farklı açılard nedir, doğru ışıklandırma altında nesnelerin gerçekte olduğu gibi farklı açılard açıklaması, sözlükte doğru ışıklandırma altında nesnelerin gerçekte olduğu gibi farklı açılard, doğru ışıklandırma altında nesnelerin gerçekte olduğu gibi farklı açılard tanımı, doğru ışıklandırma altında nesnelerin gerçekte olduğu gibi farklı açılard ne demek, bulmacada doğru ışıklandırma altında nesnelerin gerçekte olduğu gibi farklı açılard, bulmaca doğru ışıklandırma altında nesnelerin gerçekte olduğu gibi farklı açılard, bulmaca sözlüğü 'doğru ışıklandırma altında nesnelerin gerçekte olduğu gibi farklı açılard', sözlükte doğru ışıklandırma altında nesnelerin gerçekte olduğu gibi farklı açılard ne, bulmaca çözümü doğru ışıklandırma altında nesnelerin gerçekte olduğu gibi farklı açılard, sözlük doğru ışıklandırma altında nesnelerin gerçekte olduğu gibi farklı açılard, bulmaca soruları doğru ışıklandırma altında nesnelerin gerçekte olduğu gibi farklı açılard, doğru ışıklandırma altında nesnelerin gerçekte olduğu gibi farklı açılard