Doğada serbest olarak bulunmayan, fakat bir çok cismin birleşimine giren, k bulmacada nedir?

Doğada serbest olarak bulunmayan, fakat bir çok cismin birleşimine giren, k“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğada serbest olarak bulunmayan, fakat bir çok cismin birleşimine giren, k” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğada serbest olarak bulunmayan, fakat bir çok cismin birleşimine giren, k“ sorusuna cevap olarak “KİYANUS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

doğada serbest olarak bulunmayan fakat bir çok cismin birleşimine giren k ne demek, sözlükte doğada serbest olarak bulunmayan fakat bir çok cismin birleşimine giren k, doğada serbest olarak bulunmayan fakat bir çok cismin birleşimine giren k tanımı, sözlük doğada serbest olarak bulunmayan fakat bir çok cismin birleşimine giren k, doğada serbest olarak bulunmayan fakat bir çok cismin birleşimine giren k, doğada serbest olarak bulunmayan fakat bir çok cismin birleşimine giren k açıklaması, bulmaca doğada serbest olarak bulunmayan fakat bir çok cismin birleşimine giren k, bulmacada doğada serbest olarak bulunmayan fakat bir çok cismin birleşimine giren k, bulmaca soruları doğada serbest olarak bulunmayan fakat bir çok cismin birleşimine giren k, sözlükte doğada serbest olarak bulunmayan fakat bir çok cismin birleşimine giren k ne, bulmaca çözümü doğada serbest olarak bulunmayan fakat bir çok cismin birleşimine giren k, bulmaca sözlüğü 'doğada serbest olarak bulunmayan fakat bir çok cismin birleşimine giren k', doğada serbest olarak bulunmayan fakat bir çok cismin birleşimine giren k nedir