Doğada serbest olarak bulunmayan fakat birçok cisimlerin bileşimine giren, karbon ve azottan oluşan bir gaz bulmacada nedir?

Doğada serbest olarak bulunmayan fakat birçok cisimlerin bileşimine giren, karbon ve azottan oluşan bir gaz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Doğada serbest olarak bulunmayan fakat birçok cisimlerin bileşimine giren, karbon ve azottan oluşan bir gaz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Doğada serbest olarak bulunmayan fakat birçok cisimlerin bileşimine giren, karbon ve azottan oluşan bir gaz“ sorusuna cevap olarak “KİYANUS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı15
Harf Sayısı107

Anahtar Kelimeler:

doğada serbest olarak bulunmayan fakat birçok cisimlerin bileşimine giren karbon ve azottan oluşan bir gaz nedir, bulmaca doğada serbest olarak bulunmayan fakat birçok cisimlerin bileşimine giren karbon ve azottan oluşan bir gaz, sözlükte doğada serbest olarak bulunmayan fakat birçok cisimlerin bileşimine giren karbon ve azottan oluşan bir gaz ne, bulmaca çözümü doğada serbest olarak bulunmayan fakat birçok cisimlerin bileşimine giren karbon ve azottan oluşan bir gaz, doğada serbest olarak bulunmayan fakat birçok cisimlerin bileşimine giren karbon ve azottan oluşan bir gaz ne demek, bulmaca soruları doğada serbest olarak bulunmayan fakat birçok cisimlerin bileşimine giren karbon ve azottan oluşan bir gaz, doğada serbest olarak bulunmayan fakat birçok cisimlerin bileşimine giren karbon ve azottan oluşan bir gaz açıklaması, sözlükte doğada serbest olarak bulunmayan fakat birçok cisimlerin bileşimine giren karbon ve azottan oluşan bir gaz, doğada serbest olarak bulunmayan fakat birçok cisimlerin bileşimine giren karbon ve azottan oluşan bir gaz tanımı, sözlük doğada serbest olarak bulunmayan fakat birçok cisimlerin bileşimine giren karbon ve azottan oluşan bir gaz, bulmacada doğada serbest olarak bulunmayan fakat birçok cisimlerin bileşimine giren karbon ve azottan oluşan bir gaz, doğada serbest olarak bulunmayan fakat birçok cisimlerin bileşimine giren karbon ve azottan oluşan bir gaz, bulmaca sözlüğü 'doğada serbest olarak bulunmayan fakat birçok cisimlerin bileşimine giren karbon ve azottan oluşan bir gaz'