Dipten soren, sivri ve etli yaprakları bazen üç metreye varan, sarısabır gö bulmacada nedir?

Dipten soren, sivri ve etli yaprakları bazen üç metreye varan, sarısabır gö“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dipten soren, sivri ve etli yaprakları bazen üç metreye varan, sarısabır gö” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dipten soren, sivri ve etli yaprakları bazen üç metreye varan, sarısabır gö“ sorusuna cevap olarak “AGAVE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte dipten soren sivri ve etli yaprakları bazen üç metreye varan sarısabır gö ne, bulmaca sözlüğü 'dipten soren sivri ve etli yaprakları bazen üç metreye varan sarısabır gö', bulmacada dipten soren sivri ve etli yaprakları bazen üç metreye varan sarısabır gö, sözlükte dipten soren sivri ve etli yaprakları bazen üç metreye varan sarısabır gö, bulmaca soruları dipten soren sivri ve etli yaprakları bazen üç metreye varan sarısabır gö, dipten soren sivri ve etli yaprakları bazen üç metreye varan sarısabır gö tanımı, dipten soren sivri ve etli yaprakları bazen üç metreye varan sarısabır gö ne demek, sözlük dipten soren sivri ve etli yaprakları bazen üç metreye varan sarısabır gö, dipten soren sivri ve etli yaprakları bazen üç metreye varan sarısabır gö, bulmaca çözümü dipten soren sivri ve etli yaprakları bazen üç metreye varan sarısabır gö, dipten soren sivri ve etli yaprakları bazen üç metreye varan sarısabır gö nedir, bulmaca dipten soren sivri ve etli yaprakları bazen üç metreye varan sarısabır gö, dipten soren sivri ve etli yaprakları bazen üç metreye varan sarısabır gö açıklaması