Dilimize de çevrilen “Mezarlarınıza Tüküreceğim”, “Günlerin Köpüğü”, “Yürek BORİS bulmacada nedir?

Dilimize de çevrilen “Mezarlarınıza Tüküreceğim”, “Günlerin Köpüğü”, “Yürek BORİS“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dilimize de çevrilen “Mezarlarınıza Tüküreceğim”, “Günlerin Köpüğü”, “Yürek BORİS” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dilimize de çevrilen “Mezarlarınıza Tüküreceğim”, “Günlerin Köpüğü”, “Yürek BORİS“ sorusuna cevap olarak “VİAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı81

Anahtar Kelimeler:

dilimize de çevrilen “mezarlarınıza tüküreceğim” “günlerin köpüğü” “yürek bori̇s, bulmaca dilimize de çevrilen “mezarlarınıza tüküreceğim” “günlerin köpüğü” “yürek bori̇s, bulmacada dilimize de çevrilen “mezarlarınıza tüküreceğim” “günlerin köpüğü” “yürek bori̇s, sözlükte dilimize de çevrilen “mezarlarınıza tüküreceğim” “günlerin köpüğü” “yürek bori̇s, sözlük dilimize de çevrilen “mezarlarınıza tüküreceğim” “günlerin köpüğü” “yürek bori̇s, bulmaca sözlüğü 'dilimize de çevrilen “mezarlarınıza tüküreceğim” “günlerin köpüğü” “yürek bori̇s', sözlükte dilimize de çevrilen “mezarlarınıza tüküreceğim” “günlerin köpüğü” “yürek bori̇s ne, dilimize de çevrilen “mezarlarınıza tüküreceğim” “günlerin köpüğü” “yürek bori̇s açıklaması, bulmaca soruları dilimize de çevrilen “mezarlarınıza tüküreceğim” “günlerin köpüğü” “yürek bori̇s, dilimize de çevrilen “mezarlarınıza tüküreceğim” “günlerin köpüğü” “yürek bori̇s ne demek, dilimize de çevrilen “mezarlarınıza tüküreceğim” “günlerin köpüğü” “yürek bori̇s tanımı, dilimize de çevrilen “mezarlarınıza tüküreceğim” “günlerin köpüğü” “yürek bori̇s nedir, bulmaca çözümü dilimize de çevrilen “mezarlarınıza tüküreceğim” “günlerin köpüğü” “yürek bori̇s