Dilediği gibi davranan, uçarı bulmacada nedir?

Dilediği gibi davranan, uçarı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dilediği gibi davranan, uçarı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dilediği gibi davranan, uçarı“ sorusuna cevap olarak “HAVAİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

dilediği gibi davranan uçarı açıklaması, sözlükte dilediği gibi davranan uçarı, sözlükte dilediği gibi davranan uçarı ne, bulmaca çözümü dilediği gibi davranan uçarı, bulmaca sözlüğü 'dilediği gibi davranan uçarı', sözlük dilediği gibi davranan uçarı, bulmacada dilediği gibi davranan uçarı, dilediği gibi davranan uçarı nedir, dilediği gibi davranan uçarı, dilediği gibi davranan uçarı tanımı, dilediği gibi davranan uçarı ne demek, bulmaca dilediği gibi davranan uçarı, bulmaca soruları dilediği gibi davranan uçarı