Dikran Çuhacıyan’ın bestelediği ve 1872'de sahnelenen, İlk Türk Opereti ARİF’İN bulmacada nedir?

Dikran Çuhacıyan’ın bestelediği ve 1872'de sahnelenen, İlk Türk Opereti ARİF’İN“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dikran Çuhacıyan’ın bestelediği ve 1872'de sahnelenen, İlk Türk Opereti ARİF’İN” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dikran Çuhacıyan’ın bestelediği ve 1872'de sahnelenen, İlk Türk Opereti ARİF’İN“ sorusuna cevap olarak “HİLESİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı79

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'dikran çuhacıyan’ın bestelediği ve 1872de sahnelenen i̇lk türk opereti ari̇f’i̇n', dikran çuhacıyan’ın bestelediği ve 1872de sahnelenen i̇lk türk opereti ari̇f’i̇n açıklaması, dikran çuhacıyan’ın bestelediği ve 1872de sahnelenen i̇lk türk opereti ari̇f’i̇n, bulmaca çözümü dikran çuhacıyan’ın bestelediği ve 1872de sahnelenen i̇lk türk opereti ari̇f’i̇n, bulmaca soruları dikran çuhacıyan’ın bestelediği ve 1872de sahnelenen i̇lk türk opereti ari̇f’i̇n, dikran çuhacıyan’ın bestelediği ve 1872de sahnelenen i̇lk türk opereti ari̇f’i̇n tanımı, sözlükte dikran çuhacıyan’ın bestelediği ve 1872de sahnelenen i̇lk türk opereti ari̇f’i̇n ne, bulmaca dikran çuhacıyan’ın bestelediği ve 1872de sahnelenen i̇lk türk opereti ari̇f’i̇n, bulmacada dikran çuhacıyan’ın bestelediği ve 1872de sahnelenen i̇lk türk opereti ari̇f’i̇n, dikran çuhacıyan’ın bestelediği ve 1872de sahnelenen i̇lk türk opereti ari̇f’i̇n nedir, dikran çuhacıyan’ın bestelediği ve 1872de sahnelenen i̇lk türk opereti ari̇f’i̇n ne demek, sözlükte dikran çuhacıyan’ın bestelediği ve 1872de sahnelenen i̇lk türk opereti ari̇f’i̇n, sözlük dikran çuhacıyan’ın bestelediği ve 1872de sahnelenen i̇lk türk opereti ari̇f’i̇n