Dikenli, bol ve sarı çiçekli bir çalı bulmacada nedir?

Dikenli, bol ve sarı çiçekli bir çalı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dikenli, bol ve sarı çiçekli bir çalı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dikenli, bol ve sarı çiçekli bir çalı“ sorusuna cevap olarak “AZGAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

sözlükte dikenli bol ve sarı çiçekli bir çalı ne, dikenli bol ve sarı çiçekli bir çalı nedir, bulmaca çözümü dikenli bol ve sarı çiçekli bir çalı, bulmaca sözlüğü 'dikenli bol ve sarı çiçekli bir çalı', dikenli bol ve sarı çiçekli bir çalı açıklaması, dikenli bol ve sarı çiçekli bir çalı, dikenli bol ve sarı çiçekli bir çalı ne demek, dikenli bol ve sarı çiçekli bir çalı tanımı, sözlükte dikenli bol ve sarı çiçekli bir çalı, bulmaca dikenli bol ve sarı çiçekli bir çalı, bulmaca soruları dikenli bol ve sarı çiçekli bir çalı, sözlük dikenli bol ve sarı çiçekli bir çalı, bulmacada dikenli bol ve sarı çiçekli bir çalı