Dikdörtgen biçiminde, uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan bulmacada nedir?

Dikdörtgen biçiminde, uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dikdörtgen biçiminde, uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dikdörtgen biçiminde, uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan“ sorusuna cevap olarak “BAZİLİKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan, bulmaca sözlüğü 'dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan', dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan ne demek, bulmaca çözümü dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan, bulmaca dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan, sözlük dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan, dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan nedir, sözlükte dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan, dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan açıklaması, dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan tanımı, bulmacada dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan, bulmaca soruları dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan, sözlükte dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan ne