Dikdörtgen biçiminde, uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan Roma mahkemesi bulmacada nedir?

Dikdörtgen biçiminde, uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan Roma mahkemesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Dikdörtgen biçiminde, uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan Roma mahkemesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Dikdörtgen biçiminde, uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan Roma mahkemesi“ sorusuna cevap olarak “BAZİLİKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı90

Anahtar Kelimeler:

dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan roma mahkemesi nedir, bulmaca çözümü dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan roma mahkemesi, bulmaca dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan roma mahkemesi, sözlükte dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan roma mahkemesi, dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan roma mahkemesi açıklaması, bulmacada dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan roma mahkemesi, sözlükte dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan roma mahkemesi ne, sözlük dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan roma mahkemesi, bulmaca sözlüğü 'dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan roma mahkemesi', dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan roma mahkemesi tanımı, dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan roma mahkemesi ne demek, dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan roma mahkemesi, bulmaca soruları dikdörtgen biçiminde uç kısmında yarım çembere benzeyen bir çıkıntısı olan roma mahkemesi