Devrinin sanat anlayışı içerisinde güzel bir eser meydana getirmek. Yaratma,yoktan var etme bulmacada nedir?

Devrinin sanat anlayışı içerisinde güzel bir eser meydana getirmek. Yaratma,yoktan var etme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Devrinin sanat anlayışı içerisinde güzel bir eser meydana getirmek. Yaratma,yoktan var etme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Devrinin sanat anlayışı içerisinde güzel bir eser meydana getirmek. Yaratma,yoktan var etme“ sorusuna cevap olarak “İBDA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı91

Anahtar Kelimeler:

devrinin sanat anlayışı içerisinde güzel bir eser meydana getirmek. yaratmayoktan var etme ne demek, bulmaca soruları devrinin sanat anlayışı içerisinde güzel bir eser meydana getirmek. yaratmayoktan var etme, devrinin sanat anlayışı içerisinde güzel bir eser meydana getirmek. yaratmayoktan var etme açıklaması, bulmacada devrinin sanat anlayışı içerisinde güzel bir eser meydana getirmek. yaratmayoktan var etme, sözlükte devrinin sanat anlayışı içerisinde güzel bir eser meydana getirmek. yaratmayoktan var etme, devrinin sanat anlayışı içerisinde güzel bir eser meydana getirmek. yaratmayoktan var etme tanımı, sözlükte devrinin sanat anlayışı içerisinde güzel bir eser meydana getirmek. yaratmayoktan var etme ne, bulmaca çözümü devrinin sanat anlayışı içerisinde güzel bir eser meydana getirmek. yaratmayoktan var etme, devrinin sanat anlayışı içerisinde güzel bir eser meydana getirmek. yaratmayoktan var etme, sözlük devrinin sanat anlayışı içerisinde güzel bir eser meydana getirmek. yaratmayoktan var etme, devrinin sanat anlayışı içerisinde güzel bir eser meydana getirmek. yaratmayoktan var etme nedir, bulmaca sözlüğü 'devrinin sanat anlayışı içerisinde güzel bir eser meydana getirmek. yaratmayoktan var etme', bulmaca devrinin sanat anlayışı içerisinde güzel bir eser meydana getirmek. yaratmayoktan var etme