Derlemek, toplamak, bir araya getirmek bulmacada nedir?

Derlemek, toplamak, bir araya getirmek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Derlemek, toplamak, bir araya getirmek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Derlemek, toplamak, bir araya getirmek“ sorusuna cevap olarak “DİR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

derlemek toplamak bir araya getirmek tanımı, bulmacada derlemek toplamak bir araya getirmek, bulmaca soruları derlemek toplamak bir araya getirmek, sözlük derlemek toplamak bir araya getirmek, sözlükte derlemek toplamak bir araya getirmek, derlemek toplamak bir araya getirmek nedir, derlemek toplamak bir araya getirmek ne demek, bulmaca derlemek toplamak bir araya getirmek, derlemek toplamak bir araya getirmek açıklaması, bulmaca çözümü derlemek toplamak bir araya getirmek, derlemek toplamak bir araya getirmek, sözlükte derlemek toplamak bir araya getirmek ne, bulmaca sözlüğü 'derlemek toplamak bir araya getirmek'